İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
20.000
Daire Sayısı
134
Lokasyon
Elazığ
Proje Tipi
Konut + Ticari Alan

Şehrin Modern Yüzünü Simgeleyen Mimari

Elazığın en merkezi lokasyonu Yenimahalle'de 20.000 m² inşaat alanına sahip Athena Loft tek blokta 24 ticari alan, 50 adet ofis ve 60 adet 4+1 rezidans dairesinden oluşmaktadır.

Şehrin modern yüzünü simgeleyen mimarisi, büyük metrekareli, konforlu dairelerinin yanı sıra; cep sinema, çocuk oyun parkı, kapalı otopark, fitness salonu, toplantı salonu, sauna, hobi odası, restoran ve kafeler gibi birçok sosyal alanı bulunan Athena Loft, Elazığ'ın gözde bir yaşam kompleksidir.

Ayrıcalıklar

Turistik Yerlere Yakınlık

Turistik Yerlere Yakınlık

Tarihi, kültürel ve gastronomik açıdan Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Elazığ’da, şehrin merkezinde konumlanan Athena Loft’tan tarihi ve turistik yerler kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Athena Loft, sizin ve ailenizin güvenliğini düşünerek, 7/24 güvenlik hizmeti ile çocuklarınızın özgürce ve güvenle dolaşabileceği huzurlu bir yaşam sunuyor.

Karma Yaşam Alanı

Karma Yaşam Alanı

Elazığ Şehrinin kalbinde daire, ofis ve sosyal alanları bir araya getiren karma yaşam projesidir.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Athena Loft, cep sinema, çocuk oyun parkı, kapalı otopark, fitness salonu, toplantı salonu, sauna, hobi odası, restoran ve kafeler gibi birçok sosyal alan ile yaşamınıza büyüleyici bir dokunuş katıyor.

Yatırım Fırsatı

Yatırım Fırsatı

Şehrin en merkezi lokasyonunda yer alması nedeniyle Athena Loft’taki dairenizi veya ticari alanınızı ister kiraya verin ister yaşayın isterseniz de yatırım olarak değerlendirin ve yüksek kâr elde etme şansını yakalayın.

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Athena Loft’ta sıcak ve samimi komşuluk ilişkileri kurabilir, hayatınıza yepyeni, değerli ve güzel anlar katabilirsiniz.

Lokasyonlar

Tarihle doğanın bütünleştiği Elazığ’da inşa edilen Athena Loft şehrin önemli destinasyonlarına, yakın konumu sayesinde kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Elazığ kent merkezine ise 2 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Harput Kalesi
Harput Kalesi 8 km uzaklıkta
Kültür Park
Kültür Park 1 km uzaklıkta
Ulu Cami
Ulu Cami 8 km uzaklıkta
Hazar Gölü
Hazar Gölü 40 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Elazığ Havalimanı 13 km uzaklıkta
Kapalı Çarşı 2 km uzaklıkta
Harput Kalesi 8 km uzaklıkta
Kültür Park 1 km uzaklıkta
Ulu Cami 8 km uzaklıkta
Hazar Gölü 40 km uzaklıkta

Harita Üzerinde Gör