İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
16.000
Daire Sayısı
179
Lokasyon
Mersin
Proje Tipi
Konut + Ticari Alan

Lüks Bir Konutta Beş Yıldızlı Yaşam

Mimari tasarıma yeni bir model, gündelik yaşamın ihtiyaçlarına ise hayatı kolaylaştıran yorumlar getiren Athena Residence; Mersin’in mimari anlayışını, yenilikçi boyutlarıyla konut sahiplerinin hizmetine sunuyor.

uploads/fileManager/residence_video.mp4

Mersin'in en değerli yazlık bölgesi Erdemli - Ayaş'ta Sultan Koyunda denize sıfır konumlanan Athena Residence'ta tüm daireler panoramik deniz manzarasına sahiptir. 16.000 m² inşaat alanına sahip Athena Residence'ta 129 adet 82 m² yaşam alanına sahip 1+1 daire, 43 adet, 92-170 m² arası değişen yaşam alanlarıyla 2+1 daire, 2 adet 3+1 daire ve 5 ticari alan ile toplam 179 bağımsız bölüm bulunmaktadır.

Mimari tasarıma,
Yeni bir model

Sosyal Alanlar

Lüks ve konforun bir arada olduğu mimari dokusuyla bölgenin önde gelen yaşam komplekslerinden biri olan Athena Residence sosyal alanları ile göz dolduruyor. Projede; Spor salonu, sinema salonları, resepsiyon, restoran, havuz ve aqupark gibi birçok sosyal alan yer almaktadır.

Ayrıcalıklar

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Seçkin komşular, kusursuz yönetim kadrosu, size özel hizmet veren 7/24 ulaşılabilen güvenlik birimi, teknik destek personelleri ile gün boyu kendinizi güvende hissedeceksiniz.

Turistik Yerlere Yakınlık

Turistik Yerlere Yakınlık

Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Mersin’de, merkezi konumda yer alan Athena Premium’dan tarihi ve turistik yerler kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Panoramik Deniz Manzarası

Panoramik Deniz Manzarası

Akdeniz’in en güzel yerlerinden Mersin, Erdemli’de; bölgenin en güzel koyu Sultan Koyu’nda yer alan Athena Residence, Sultan Koyu’nun berrak denizi ve sessizliği ile sakinlerine huzurlu bir yaşam sunuyor.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Lüks ve konforun bir arada olduğu mimari dokusuyla bölgenin önde gelen yaşam komplekslerinden biri olan Athena Residence sosyal alanları ile göz dolduruyor. Projede; Spor salonu, sinema salonları, resepsiyon, restoran, havuz ve aqupark gibi birçok sosyal alan ile sakinlerine ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

365 Gün Tatil

365 Gün Tatil

Athena Residence, ihtiyacınız olabilecek her şeyin düşünüldüğü lüks bir otel konforunda tasarlandı. Ormanla iç içe ayrıcalıklı bir yaşama adım atın.

Yatırım Fırsatı

Yatırım Fırsatı

Mersin’e yepyeni bir kalite anlayışı getiren Athena Residence’taki dairenizi ister kiraya verin ister yaşayın isterseniz de yatırım olarak değerlendirin ve yüksek kâr elde etme şansını yakalayın.

Lüks bir konutta
Beş yıldızlı yaşam

Daire Planları

1+1 Daire
2+1 Daire

Lokasyonlar

Athena Residence konumu sayesinde tüm güzellikleri yürüme mesafesinde sunuyor.

Mersin’in en çok tercih edilen koyu olan Sultan Koyu’na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşarak Ayaş bölgesinin en güzel denizinde yüzebilir, binlerce yıllık geçmişe sahip bölgenin antik kentlerine yürüyerek gidebilir, Cennet Cehennem Obrukları’na kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Erdemli ilçe merkezine 20, Silifke ilçe merkezine 30 kilometre, Mersin kent merkezine ise 55 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Cennet ve Cehennem Obrukları
Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Adamkayalar
Adamkayalar 12 km uzaklıkta
Kızkalesi
Kızkalesi 7 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Adana Şakirpaşa Havalimanı 110 km uzaklıkta
Mersin Marina 50 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Adamkayalar 12 km uzaklıkta
Kızkalesi 7 km uzaklıkta

Bilgi Talep Formu

Harita Üzerinde Gör