İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
18.000
Daire Sayısı
152
Lokasyon
Mersin
Proje Tipi
Konut + Otel

Premium hayatı 365 gün yaşayın.

Denizin yanı başında, ormanla iç içe Premium bir hayat başlıyor.

uploads/fileManager/premium_video.mp4

Mersin’in en değerli bölgesi Erdemli’deki konumuyla, Sultan Koyu’nun eşsiz deniz manzarasına sahip Athena Premium; 103 adet 2+1 , 47 adet 3+1, 2 adet 4+2 toplam 152 daireli ve 26 katlı bir projedir. Ünlü mimarlar tarafından tasarlanmış üstün mimari dizaynı, her bir detayı kaliteli malzemelerle döşenmiş daireleriyle Athena Premium her zevke ve ihtiyaca yönelik alternatifler sunmaktadır.

Denizin yanı başında, 
Ormanla iç içe Premium bir hayat başlıyor.

Sosyal Alanlar

Projenin sosyal alanlarında yer alan açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, golf sahası, sinema ve fitness salonu ile konsept restoranları, Athena Premium sakinleri için hayatın tüm keyiflerini bir araya getiriyor. Athena Premium, çocuklar için özel olarak planladığı çocuk eğlence merkezi ve aquapark ile hem çocuklarınızın artık daha mutlu olacağı hem de ailenizle daha kaliteli vakit geçirebileceğiniz ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

Ayrıcalıklar

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Seçkin komşular, kusursuz yönetim kadrosu, size özel hizmet veren 7/24 ulaşılabilen güvenlik birimi, teknik destek personelleri ve muhteşem deniz manzarası ile size huzurlu bir hayat vadediyor.

Yatırım Fırsatı

Yatırım Fırsatı

Mersin’e yepyeni bir kalite anlayışı getiren Athena Premium’daki dairenizi ister kiraya verin ister yaşayın isterseniz de yatırım olarak değerlendirin ve yüksek kâr elde etme şansını yakalayın.

Turistik Yerlere Yakınlık

Turistik Yerlere Yakınlık

Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Mersin’de, merkezi konumda yer alan Athena Premium’dan tarihi ve turistik yerler kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Tatil Gibi Bir Yaşam

Tatil Gibi Bir Yaşam

Dört bir yanı doğal ve tarihi güzelliklerle dolu Athena Premium, yazın Akdeniz’in eşsiz atmosferi, kışın ise ılıman iklimiyle yılın her gününü tatilde gibi yaşamanıza fırsat veriyor.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Açık ve kapalı yüzme havuzu, spa, sinema ve fitness salonu ile konsept restoranları, Athena Premium sakinleri için hayatın tüm keyiflerini bir araya getirirken, çocuklar için özel olarak planladığı çocuk eğlence merkezi ve aquapark ile çocuklarınızın da mutlu olacağı alanlar yaratıyor.

Premium Yaşamın Adresi

Premium Yaşamın Adresi

Akdeniz’in en güzel yerlerinden Mersin, Erdemli’de; bölgenin en güzel koyu Sultan Koyu’nda yer alan Athena Premium, önü asla kapanmayacak panoramik deniz manzarasıyla sakinlerine ayrıcalıklarla dolu premium bir yaşam sunuyor.

Premium hayatı, 
365 gün yaşayın.

Daire Planları

1+1 Daire
2+1 A Daire
2+1 B
3+1 Daire

Lokasyonlar

Athena Premium konumu sayesinde tüm güzellikleri yürüme mesafesinde sunuyor.

Mersin’in en çok tercih edilen koyu olan Sultan Koyu’na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşarak Ayaş bölgesinin en güzel denizinde yüzebilir, binlerce yıllık geçmişe sahip bölgenin antik kentlerine yürüyerek gidebilir, Cennet Cehennem Obrukları’na kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Erdemli ilçe merkezine 20, Silifke ilçe merkezine 30 kilometre, Mersin kent merkezine ise 55 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Kanlı Divane Ören Yeri
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Adamkayalar
Adamkayalar 12 km uzaklıkta
Cennet ve Cehennem Obrukları
Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Kızkalesi
Kızkalesi 7 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Adana Şakirpaşa Havalimanı 110 km uzaklıkta
Mersin Marina 50 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Adamkayalar 12 km uzaklıkta
Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Kızkalesi 7 km uzaklıkta

Bilgi Talep Formu

Harita Üzerinde Gör