İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
4.800
Daire Sayısı
48
Lokasyon
Mersin
Proje Tipi
Konut + Ticari Alan

Mersin’in Sofistike Yüzü

Mavinin eşsiz güzelliği ve yeşilin en canlı tonlarıyla Nişantaşı’nın ışıltısını bir araya getirdiğimiz Athena Panorama’da, hayatınızda ayrıcalıklarla dolu masmavi bir sayfa açmaya hazır olun.

uploads/fileManager/panorama_video.mp4

Akdeniz rüyasının lüks yaşamla birleştiği, Nişantaşı’nın ışıltılı mimarisinin Erdemli’ye taşındığı Athena Panorama, Athena Yapı’nın bölgedeki birçok projesinden birisidir. Yaşama yepyeni bir bakış açısıyla bakacağınız Athena Panorama’da, hayalini kurduğunuz yaşam tüm ayrıcalıklarıyla sizi bekliyor.

Mersin'in Ayaş bölgesinde yapımına başlanan Athena Panorama, Sultan Koyu'nun hemen karşısında yer almaktadır. 4.800 m² inşaat alanına sahip Athena Panorama, muhteşem deniz manzarası ve konforlu yaşam alanlarından oluşan 12 katta, 24 adet 1+1 daire ve 24 adet 2+1 daire olmak üzere toplam 48 daireden oluşmaktadır.

Panoramik manzaralı,
Daireler

Sosyal Alanlar

Athena Panorama, ailenizle birlikte unutulmaz anılar biriktireceğiniz, hayatı tüm keyifleri yaşayacağınız pek çok sosyal olanak bulunuyor. Çocuğunuzun güvenle büyütmeniz için 7/24 güvenlik hizmetinden doyasıya eğleneceğiniz aquapark’a, birlikte yeni lezzetler deneyimleyeceğiniz restoran ve kafelerden Akdeniz’in keyfini birlikte çıkaracağınız panoramik manzaralı dairelere kadar dilediğiniz her şeyi Athena Panorama’da bulacaksınız.

Ayrıcalıklar

Geniş Butik Daireler

Geniş Butik Daireler

Eşsiz deniz manzarasına sahip Athena Panorama, 72 m2den oluşan 1+1 ve 111 m2den oluşan 2+1 ferah ve geniş daireleriyle, alışılagelmişin dışında kendinizi özel hissedeceğiniz butik bir yaşam alanı sunuyor.

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Athena Panorama sizin ve ailenizin güvenliğini düşünüyor, 7/24 güvenlik hizmeti sunarak çocuklarınızın özgürce ve güvenle dolaşabileceği huzurlu bir yaşam sunuyor.

Sofistike Yaşamın Adresi

Sofistike Yaşamın Adresi

Akdeniz’in en güzel yerlerinden Mersin, Erdemli’de; bölgenin en güzel koyu Sultan Koyu’nda yer alan Athena Panorama, önü asla kapanmayacak panoramik deniz manzarasıyla sakinlerine ayrıcalıklarla dolu sofistike bir yaşam sunuyor.

Akdeniz’in Eşsiz Doğası

Akdeniz’in Eşsiz Doğası

Dört bir yanı doğal ve tarihi güzelliklerle dolu Athena Panorama’da; hayatın tüm renklerini bir arada bulacak, gerçek Akdeniz rüyasını her an hissedeceksiniz.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Sofistike yaşamın adresi Athena Panorama, ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz sosyalleşme alanları sunuyor. Restoran ve kafelerde eşsiz lezzetler deneyimleyebilir; aquaparkta eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Mersin’in sofistike yüzü Athena Panorama’nın ayrıcalıklı yaşam alanlarında sıcak ve samimi komşuluk ilişkileri kurabilir, hayatınıza yepyeni, değerli ve güzel anlar katabilirsiniz.

Mersin'in
Sofistike yüzü

Daire Planları

1+1 Daire
2+1 Daire

Lokasyonlar

Athena Panorama konumu sayesinde tüm güzellikleri yürüme mesafesinde sunuyor.

Mersin’in en çok tercih edilen koyu olan Sultan Koyu’na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşarak Ayaş bölgesinin en güzel denizinde yüzebilir, binlerce yıllık geçmişe sahip bölgenin antik kentlerine yürüyerek gidebilir, Cennet Cehennem Obrukları’na kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Erdemli ilçe merkezine 20, Silifke ilçe merkezine 30 kilometre, Mersin kent merkezine ise 55 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Cennet ve Cehennem Obrukları
Cennet ve Cehennem Obrukları 10 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Kızkalesi
Kızkalesi 7 km uzaklıkta
Adamkayalar
Adamkayalar 12 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Cennet ve Cehennem Obrukları 10 km uzaklıkta
Adana Şakirpaşa Havalimanı 110 km uzaklıkta
Mersin Marina 50 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri 5 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Kızkalesi 7 km uzaklıkta
Adamkayalar 12 km uzaklıkta

Bilgi Talep Formu

Harita Üzerinde Gör