İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
25.100
Daire Sayısı
34
Lokasyon
Elazığ
Proje Tipi
Villa

Emsalsiz Lüks Tripleks Villalar

Elaziğ merkezde 34 adet bahçeli dubleks ve triplex villa ile 1 okuldan oluşan Elazığ Konakları 25.100 m² inşaat alanına sahiptir. Eski Elazığ konaklarından ilham alınan projede, 7+2 odalı emsalsiz lüks tripleks villaların her birinde kişiye özel havuz, sauna ve Türk hamamı ile ihtiyacınız olan konfor size sunulmaktadır.

Projenin dikkat çeken en önemli özelliklerinden biri de içinde bulunan eğitim kurumu Final Akademidir. Final Akademi'de verilecek olan üst düzey eğitim ile sayısız Elazığlı gencin yetiştirilmesi planlanmaktadır. Projenin ortak alanında yer alan çardak, dinlenme alanları çocuk oyun alanları ve parklar çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

Ayrıcalıklar

Geniş Butik Villalar

Geniş Butik Villalar

Elazığ Konakları’nın 7+2 ferah ve geniş tripleks villalarında, alışılagelmişin dışında kendinizi özel hissedeceğiniz emsalsiz bir yaşam alanı sunuyor.

Turistik Yerlere Yakınlık

Turistik Yerlere Yakınlık

Tarihi, kültürel ve gastronomik açıdan Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Elazığ’da, merkezi konumda yer alan Elazığ Konakları’ndan tarihi ve turistik yerler kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Elazığ Konakları, sizin ve ailenizin güvenliğini düşünerek, 7/24 güvenlik hizmeti ile çocuklarınızın özgürce ve güvenle dolaşabileceği huzurlu bir yaşam sunuyor.

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Elazığ Konakları’nın butik villa konseptinde sıcak ve samimi komşuluk ilişkileri kurabilir, hayatınıza yepyeni, değerli ve güzel anlar katabilirsiniz.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Projenin ortak alanında yer alan çardak, dinlenme alanları, çocuk oyun alanları ve parklar hem çocuklarınızın artık daha mutlu olacağı hem de ailenizle daha kaliteli vakit geçirebileceğiniz emsalsiz bir yaşam sunuyor.

Lokasyonlar

Tarihle doğanın bütünleştiği Elazığ’da inşa edilen Elazığ Konakları, şehrin önemli destinasyonlarına, yakın konumu sayesinde kısa sürede ulaşmanızı sağlıyor. Elazığ kent merkezine ise 9 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Harput Kalesi
Harput Kalesi 8 km uzaklıkta
Kültür Park
Kültür Park 1 km uzaklıkta
Ulu Cami
Ulu Cami 8 km uzaklıkta
Hazar Gölü
Hazar Gölü 40 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Elazığ Havalimanı 13 km uzaklıkta
Harput Kalesi 8 km uzaklıkta
Kapalı Çarşı 2 km uzaklıkta
Kültür Park 1 km uzaklıkta
Ulu Cami 8 km uzaklıkta
Hazar Gölü 40 km uzaklıkta

Bilgi Talep Formu

Harita Üzerinde Gör