İletişim

Küçükbakkalköy Mah. Yüksel Sok. No:3 Ataşehir/İstanbul

İnşaat Alanı
3.000
Daire Sayısı
30
Lokasyon
Mersin
Proje Tipi
Konut + Ticari Alan

Konforlu Yaşam Alanları, Üstün Mimari

Athena Yapı’nın Mersin Erdemli Sultan Koyu'nda yükselen yeni projesi Nixie; sıra dışı yaşam alanı, lüksün ve konforun mükemmel bir birleşimini sunuyor.

Nixie; üstün mimari dizayn ve kaliteli malzemelerin yanı sıra, renklerin ve eğlencenin bir araya geldiği, günlük yaşamınıza enerji katacak, kendine özgü canlı bir konseptle tasarlandı.

Lüks ve zarafetin sınırlarını zorlayan Nixie’de hayalini kurduğunuz yaşam sizi bekliyor. 12 katlı bu muhteşem proje, deniz manzarası, lüks daireler ve çevresindeki doğal güzelliklerle dolu bir yaşam vadediyor.


Sosyal Alanlar


Ayrıcalıklar

Güvenli Bir Yaşam

Güvenli Bir Yaşam

Athena Panorama sizin ve ailenizin güvenliğini düşünüyor, 7/24 güvenlik hizmeti sunarak çocuklarınızın özgürce ve güvenle dolaşabileceği huzurlu bir yaşam sunuyor.

Turistik Yerlere Yakınlık

Turistik Yerlere Yakınlık

Türkiye’nin en önemli turistik yerlerinden biri olan Mersin’de, merkezi konumda yer alan Nixie’den tarihi ve turistik yerler kısa zamanda ulaşabileceksiniz.

Akdeniz’in Eşsiz Doğası

Akdeniz’in Eşsiz Doğası

Dört bir yanı doğal ve tarihi güzelliklerle dolu Nixie’de; hayatın tüm renklerini bir arada bulacak, gerçek Akdeniz rüyasını her an hissedeceksiniz.

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli Sosyal Alanlar

Eğlenceli bir yaşamın yeni adresi Nixie’de ailenizle güzel vakit geçirebileceğiniz sosyalleşme alanları sunuyor. Açık havuzda rahatlayabilir, kafemizde farklı lezzetler deneyimleyebilir; oyun alanlarında eğlencenin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Sevdiklerinizle Değerli Anlar

Mersin’in renkli ve canlı yüzü Nixie’nin eğlenceli yaşam alanlarında sıcak ve samimi komşuluk ilişkileri kurabilir, hayatınıza yepyeni, değerli ve güzel anlar katabilirsiniz.

Yatırım Fırsatı

Yatırım Fırsatı

Mersin Erdemli’de lüksün, konforun ve eğlencenin bir araya geldiği Nixie’deki dairenizi ister kiraya verin ister yaşayın isterseniz de yatırım olarak değerlendirin ve yüksek kâr elde etme şansını yakalayın.


Daire Planları

1+1 A
1+1 A
1+1 B
1+1 B
2+1
2+1

Lokasyonlar

Nixie konumu sayesinde tüm güzellikleri yürüme mesafesinde sunuyor. Mersin’in en çok tercih edilen koyu olan Sultan Koyu’na sadece 2 dakikalık yürüme mesafesinde ulaşarak Ayaş bölgesinin en güzel denizinde yüzebilir, binlerce yıllık geçmişe sahip bölgenin antik kentlerine yürüyerek gidebilir, Cennet Cehennem Obrukları’na kısa zamanda ulaşabilirsiniz. Erdemli ilçe merkezine 20, Silifke ilçe merkezine 30 kilometre, Mersin kent merkezine ise 55 kilometre uzaklıkta olan yapıya Havaalanına yakın konumu sayesinde uçaktan iner inmez kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Adamkayalar
Adamkayalar 38 km uzaklıkta
Cennet ve Cehennem Obrukları
Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri
Kanlı Divane Ören Yeri 26 km uzaklıkta
Kızkalesi
Kızkalesi 32 km uzaklıkta
00 / 00

Ulaşım

Adamkayalar 38 km uzaklıkta
Cennet ve Cehennem Obrukları 57 km uzaklıkta
Sebaste Antik Kenti 28 km uzaklıkta
Kanlı Divane Ören Yeri 26 km uzaklıkta
Kızkalesi 32 km uzaklıkta

Bilgi Talep Formu

Harita Üzerinde Gör